Электросамокат r803z, 500W, 36V10.4Ah, колесо 10", 150кг, 25-30км, 30км/ч (r803z/500 A3)
Особливості електросамоката:
• Мотор потужністю 500 Вт: Вбудований в заднє колесо, цей потужний мотор дозволяє електросамокату розвивати швидкість до 30 км/год. Забудьте про затори – з цим спритним транспортом ви дістанетесь до місця призначення набагато швидше.
• Акумулятор ємністю 10.4AH: Забезпечує запас ходу до 35 км на одному заряді. Ця характеристика залежить від швидкості пересування, ваги райдера, температури повітря та рельєфу місцевості. Якщо заряд батареї закінчиться, ви зможете продовжити рух як на звичайному самокаті.
• Великі 10-дюймові пневматичні колеса: Ці колеса забезпечують рівну і плавну їзду завдяки своїй м'якості, що допомагає уникнути тряски і вібрації. Це особливо помітно на вибоїстій і нерівній дорозі.
• Дискове гальмо закритого типу: Забезпечує швидку зупинку електросамоката, роблячи гальмівний шлях максимально коротким. Безпека перш за все!
• Додаткові функції: Електросамокат оснащений LED екраном, переднім та заднім світлом.
Цей електросамокат – ідеальне рішення для міських умов, яке забезпечить вам комфортну та безпечну поїздку кожен раз.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизатор сиденья | Нет |
| Время зарядки | 4-5 годин |
| Высота по рулю | 1200мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Двойное сиденье | Нет |
| Дисплей | Да |
| Емкость аккумулятора | 10,4Аг А·ч |
| Задние амортизаторы | Нет |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Зеркала | Нет |
| Количество скоростей | 4 шт. |
| Корзина для перевозки багажа | Нет |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 150кг |
| Максимальная скорость | 30км/г |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Мощность двигателя | 500Вт |
| Наличие задней скорости | Нет |
| Напруга акумулятора | 36В |
| Одинарное сиденье | Нет |
| Пакування | коробка |
| Передние амортизаторы | Нет |
| Передняя фара | Да |
| Пробіг на одному заряді | до 35км |
| Размер переднего колеса | 10" |
| Розмір коліс | 10" |
| Сигнал | Да |
| Сигнализация | Нет |
| Струм зарядки | 2А |
| Технические характеристики шин | 60/70-6.5 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий, постійного струму |
| Тормоз | дискові, механічні |
| Указатели поворотов | Нет |
| Ширина по рулю | 460мм |
- Цена: 22 900 ₴





